Главная » Микс » Рекомендації марафонця початковим бігунам

Рекомендації марафонця початковим бігунам

Рекомендації марафонця початковим бігунам

Кожного з нас оточують люди з різними долями, але не кожен влаштовує її так, щоб в результаті бути найщасливішим на цій планеті. Деякі з них захоплюють, деякі здаються досить звичайними, чого не скажеш про Ігоря Сподіна. В Україні його називають людина-легенда, так як вибудувати свою долю саме в такому руслі здатний не кожен. На сьогоднішній день ця людина відома на весь світ тим, що він почав займатися біговими тренуваннями в досить зрілому віці, на момент участі в марафонах йому було 45 років. Почнемо з того, що Ігор Сподін все життя працював в іншій сфері, він закінчив університет за фахом менеджмент, і практично все своє життя присвятив кар'єрі в банку. Потім займався своїм магазином і рестораном, після чого кинув всі ці справи, та професійно почав займатися бігом. Хтось скаже, що рішення було необачним, але тільки не для Ігоря. Тут http://novosvit.pp.ua/spodin-igor-lyudina-legenda/ ви зможете докладніше дізнатися, як саме він став активно займатися бігом, яких рекомендацій слід дотримуватися, щоб досягти своєї мети.

Коли Ігор тільки починав займатися бігом, він навіть не міг уявити, у що це може перетворитися. Кожен наступний марафон ставав для нього ще одним досягненням, наступним рівнем, який не може не бути ним покірний. Тепер бере участь в різних бігових марафонах по всьому світу, і досить швидко зміг домогтися результатів. На ресурсі він готовий надати кілька порад для початківців-бігунів, щоб ця процедура не приносила дискомфорт, і щоб виконувати її правильно. В першу чергу налаштуйте себе на те, що у вас все вийде, якщо будете намагатися день за днем, то однозначно досягнете своєї мети. Не здавайтеся, якщо чітко знаєте, чого хочете, у вас обов'язково вийде прийти до фінішу, чого б вам це не коштувало.

Займайтеся щодня, тільки так можна швидко досягти результату, якщо не будете лінуватися, і переносити тренування на завтрашній день. Дуже важливо, щоб біг став для вас частиною життя, в такому випадку не доведеться себе змушувати щось робити, організм сам цього вимагатиме, і ви зможете отримувати від цього задоволення. Ігор Сподін точно знає, про що говорить, і на цьому ресурсі ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про те, яким був шлях до його успіху, що потрібно робити, щоб домогтися схожих результатів. Адже він показує, що неважливо в якому віці ви перебуваєте, завжди можна почати спочатку, і жити життя в своє задоволення.

22.10.2021 11:49

Исполнители

© 2007-2022 Энциклопедия шансона. Использование материалов возможно только при наличии активной гиперссылки на сайт www.russhanson.org